Ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko je nádherná země plná turistických možností. Ročně zde zamíří tisíce českých a slovenských turistů. Můžete se ubytovat v hotelech, apartmánech, strávit dovolenou na jachtě kotvící v zátoce bez lidí nebo v naprostém soukromí.

Oblíbená letoviska

Chorvatsko skýtá mnoho možností, kam vyrazit na dovolenou s rodinou či přáteli. Mezi oblíbené destinace patří Zadar, Makarska, Baška, Dubrovník, Split, ostrov Krk a další. Ubytovat se můžete v hotelových komplexech na plážích či v těsné blízkosti pláží v 5* hotelech s all inclusive, kde zpravidla nechybí český delegát a animační programy pro děti, průvodce na výlety. Oblíbená letoviska jsou také Primošten, Omiš, Podgora nebo Hvar. Cestovní kanceláře nabízejí desítky zájezdů do této oblíbené země.

Cestování na vlastní pěst

Rozhodli jste se tentokrát vyrazit bez cestovní kanceláře? Máte možnost osobní nebo letecké přepravy. Ubytovat se můžete rovněž v soukromí, nejrůznějších apartmánech, ale i v autokempech, kterých najdete po celém chorvatském pobřeží stovky. Zpravidla není problém získat ubytování přímo na místě i když vrcholí turistická sezóna. Kempy jsou obvykle vybaveny směnárnou, supermarketem, hřišti na fotbal, tenis, dětským hřištěm, sociálními zařízeními, bankomatem a nechybí ani připojení na internet.

Ubytování v apartmánech

Ubytování v Chorvatsku v apartmánech je skvělou volbou. Obvykle jde o luxusní ubytování s klimatizací, Wi-Fi, TV a satelitem a nechybí balkóny a výhled na moře nebo vlastní terasa, kde můžete snídat při východu slunce a tančit při jeho západu.

Ubytování v domech a vilách

Jedete na dovolenou do Chorvatska? Pak si zvolte k ubytování rodinný dům nebo vilu. Zpravidla jsou umístěny blízko pláže a také restaurací, obchodů, lékařské péče a obchodů nebo obchodního centra.