Dovolená: EVROPA

Dovolená v Chorvatsku bez cestovní kanceláře

Chystáte se na dovolenou na vlastní pěst do Chorvatska vstříc vlastnímu dobrodružství? Tato možnost má své výhody i nevýhody, záleží především na tom, jaký jste typ cestovatele a jak flexibilní dokážete být. Svou roli zde mají také finance. Celý článek »

K moři do Itálie

Dovolená v Itálii vám nikdy nezevšední, země provoněná parmskou šunkou a vínem je ze tří stran omývána teplým, průzračně čistým Jaderským mořem a ze severu je chráněna Dolomity. Díky výborné poloze si dovolenou v Itálii užijete v zimě i v létě. Celý článek »

Ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko je nádherná země plná turistických možností. Ročně zde zamíří tisíce českých a slovenských turistů. Můžete se ubytovat v hotelech, apartmánech, strávit dovolenou na jachtě kotvící v zátoce bez lidí nebo v naprostém soukromí. Celý článek »

Dovolená v Umagu – drahokamu Istrie

Umag a jeho 20 km dlouhá riviéra patří k jedněm z nejoblíbenějších turistických destinací na Istrijském poloostrově. Díky své poloze v severozápadním Chorvatsku je město považováno za bránu do Istrie ze severní Evropy. Jeho největším kouzlem je krásná architektura, nekonečné možnosti zábavy, výborné restaurace a fascinující přírodní scenérie. Celý článek »